Menyasszonyi fátyollal díszíttet népies vallásos kép, 1900 körül. Közepén Máriát és a kisdedet ábrázoló nyomattal, alatta feltehetően a házaspár monogramjaival. Sérült. Üvegezett, korabeli keretben, 50×39 cm
Hegyi Emánuel (1877-1944) jogász, zongoraművész, a Zeneművészeti Főiskola zongora tanárának, a tanítványai által adományozott emlékplakett, hadiárvák neveltetése céljából, 1916. Fémlemez, puttó figurákkal plasztikusan díszített, falemezre applikálva, jelzés nélkül, kopott. Korabeli, kopott fa keretben. 25x18 cm
Csont nyelű sétapálca
Fa, fém és csont. Ébenfeketére pácolt és politúrozott pálca,fölül ezüstözött gyűrűkkel. XIX. század vége, Korának megfelelő állapotban. H: 87 cm