Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 210

Pilinszky János: Márkus Annának. Kézirat. Bp., 2001, Nap Kiadó. Hasonmás kiadás. Kiadói papírkötés, kiadói kartontokban. Ebből a kötetből 100 számozott példány készült, de EZ számozatlan példány.
17311.

Pilinszky János: Márkus Annának. Kézirat. Bp., 2001, Nap Kiadó. Hasonmás kiadás. Kiadói papírkötés, kiadói kartontokban. "Ebből a kötetből 100 számozott példány készült", de EZ számozatlan példány.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Wass Albert: A funtineli boszorkány. Cleveland, 1959., Kárpát, 764 p. Első kiadás! Emigráns kiadás. Kiadói vászonkötésben, minimális kopással.
17312.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Baranyai Decsi János: Az Caius Crispus Sallustiusnak két históriája. Bibliotheca Hungarica Antiqua X. Bp., 1979., Akadémiai Kiadó. Faximile kiadás. Kísérőfüzettel. Kiadói műbőr-kötés, kiadói kartontokban, szép állapotban.
17313.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Márai Sándor: A kassai polgárok. Márai Sándor Munkái. Bp., 1942, Révai. 250+1 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
17314.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
[Grigely József (1760-1818)]: Institutiones poeticae in usum gymnasiorum regni Hungariae et adnexarum provinciarum. Budae, 1838., Typis Regiae Universitatis Hungaricae, XIV+2+382 p. Latin nyelven. Korabeli félbőr-kötésben, foltos, kopott borítóval, a borító elvált a könyvtesttől, de a könyvtest egyben van, foltos lapokkal, egykorú iskolai aláhúzásokkal és firkákkal a lapokon.
17315.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Jókai Mór: Délvirágok. Harmadik kiadás. Pest, 1870. Heckenast. Korabeli félvászon kötésben. sérült címlappal
17316.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Balassi Bálint: Beteg lelkeknek való füves kertecske. Krakkó. 1572. Bibliotheca Hungarica Antiqua. XXXIX. Bp., 2006., Balassi Kiadó-MTA Irodalomtudományi Intézete-Országos Széchényi Könyvtár. Faximile kiadás. Kísérőfüzettel. Kiadói kartonált papírkötés.
17317.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Gábor Andor: A polgőr és egyéb jelenetek. Pólya Tibor borítójával. Első kiadás. Bp. (1916.) Dick. 159 l. Fűzve, illusztrált kiadói borítékban, kis sérüléssel
17318.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Gábor Andor: A kozák és egyéb jelenetek. A borító Bíró Mihály (1886-1948) munkája. Bp.,(1915), Dick Manó, (Nap-ny.), 159+1 p. Első kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé kopott, kissé szakadozott borítóval, javított kötéssel.
17319.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Bródy Sándor: Jegyzetek a szerelemről. Bp.,[1911.], Singer és Wolfner, 205+1 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
17320.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Bródy Sándor: A medikus. Életkép 3 felvonásban. Bp., 1911., Singer és Wolfner, 132 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
17321.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
May, Karl: Das Buschgespenst. Karl Mays Gesammelte Werke Band 64. Radebeul, 1935, Karl-May-Verlag. 470+2 p. Német nyelven. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, a borítón némi kopással, egyébként jó állapotban.
17322.

May, Karl: Das Buschgespenst. Karl May's Gesammelte Werke Band 64. Radebeul, 1935, Karl-May-Verlag. 470+2 p. Német nyelven. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, a borítón némi kopással, egyébként jó állapotban.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft