Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 210

May, Karl: Schloss Rodriganda. Karl Mays Gesammelte Werke Band 51. Radebeul, 1924, Karl-May-Verlag. 1 t. + 540+3 p. Német nyelven. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, ex libris-szel.
17323.

May, Karl: Schloss Rodriganda. Karl May's Gesammelte Werke Band 51. Radebeul, 1924, Karl-May-Verlag. 1 t. + 540+3 p. Német nyelven. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, ex libris-szel.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
(Rejtő Jenő) P. Howard: Vesztegzár a Grand Hotelben. Bp. (1941.) Nova. 2. kiadás. 160 l. A Nova kalandos regényei Pályi Jenő borítójával. Fűzve, illusztrált kiadói borítékban, sérült gerinccel és borítóval, a könyvtest elvált a borítótól, kijáró lapokkal.
17324.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
11
[Pataki Névtelen]: Eurialusnak és Lucretiának szép históriája. Bp., 2004., Balassi-MTA Könyvtára. Faximile kiadás. Kiadói papírkötés.
17325.

["Pataki Névtelen"]: Eurialusnak és Lucretiának szép históriája. Bp., 2004., Balassi-MTA Könyvtára. Faximile kiadás. Kiadói papírkötés.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Simon Géza Gábor: A szegedi Molnár Dixieland története. Szeged, 1984, Bartók Béla Művelődési Központ. 137 p. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel. A Molnár Dixieland Band tagjai, köztük Dr. Molnár Gyula által DEDIKÁLT példány. A kötéstábla belső felén Molnár Dixieland Band Szeged Oldtimers matricával.
17326.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Fónagy Iván: A mágia és a titkos tudományok története. Bp., 1943, Bibliotheca. Egészvászon kötésben az eredeti borító felhasználásával
17327.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17328.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Verne Gyula: A jégszfinx 1-2. Bp., é.n. M. ker.. közlöny. Újrakötött egészvászon kötésben, az eredeti papírborító felhasználásával, sérült lapokkal
17329.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Verne Gyula: Az Orinocon fölfelé. Bp., 1899. Franklin. Kiadói, festett egészvászon kötésben. Javított kötés, kopott, egy firkával
17330.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
22
Tarján Vilmos: (t.v.)-től a Tarjánig. Bp.,[1937],R.V.,(Pápai Ernő-ny.), 204+2 p. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, kis sérüléssel Tarján Vilmos (1881-1947) újságíró, színházigazgató. I. világháborúban haditudósító. A rendőrségi riport egyik legsikeresebb művelője volt a magyar sajtóban. 1920-tól 1936-ig a New York Kávéház Rt. igazgatója volt.
17331.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
George Bernard Shaw: Szent Johanna. Bp.,1968,Európa. Kiadói nyl-kötés. Számozott (209./1000) példány.
17332.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
S. Pataki Kalendáriom Krisztus Urunk születése után az 1840-diki 366 Napokból álló szökő esztendőre. A két magyar haza használására, a Nap, Hold nevezetesebb állásaival, az időváltozások feljegyzésével, a mennyire azokhoz az újabb tapasztalások szerint a Hold állásaiból hozzá vetni lehet, a Sidó Kalendáriommal, és több toldalékokkal. Sárospatak, 1840, Nádaskay András. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban, sérült, hiányos, kopott, kissé foltos borítóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal, bejegyzésekkel, az utolsó lap kijár.
17333.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10
17334.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft