1922. "Magyar Koronás Bronzérem vörös-fehér szegélyezésű szalagon (katonai tagozat)" aranyozott Br kitüntetés, fémjel nélkül T:2,2- / Hungary 1922. "Hungarian Bronze Medal with the Holy Crown with red and white bordered ribbon (military deparment)" gilt Br decoration without hallmark C:XF,VF NMK 413.