Nyomtatványok

Tételek száma: 327

1742 Mária Terézia és a Francia királyság között kötött szerződést kihirdető rendelet és annak francia nylevű szövege 12 + 11 p.
13805.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,26
10,53
1792 Graz, Hoftrauerordnung / II. József halálát követő udvari gyász rendjéről szóló hirdetmény, német nyelven
13806.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,69
7,89
11
1807 A Fejér vármegyében, Baracskán lakó agilisok (köznemesek) folyamodványa a császárhoz adómentesség tárgyában, 8 p hajtva
13807.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,26
10,53
1835 Sárosoroszi, cserneki és tarkői gróf Dessewffy László gyászjelentése, viaszpecséttel
13808.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,69
7,89
33
1841 Sopron, rátki és salamonfai Barthodeiszky János (1756-1841) cs. és kir. udvari tanácsos gyászjelentése, gróf Benyovszky Zsigmond (1798-1873) részére címezve, viaszpecséttel
13809.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,56
2,63
9
cca 1850 3 db dombornyomott üdvözlőkártya
13810.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,13
5,26
cca 1850 Hófuvat (Lavina), illusztráció, 21,5×14,5 cm
13811.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,08
3,16
1854 A pest-budai cs. kir. földtehermentesítési országos bizottmány hirdetménye, és oktatás az 1853. márc. 2-án kelt császári nyílt parancs által megszüntetett jogok és járandóságokért nyújtandó kárpótlási igényekkel kapcsolatosan. Ofen (Buda), 1854, K. K. Ung. Univ. Buchdruckerei. 20+20+8 p. Magyar és német nyelven, sérült kötésben
13812.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,56
2,63
1858 Pest, Udvarhelyi Miklós (1790-1864) színész, operaénekes, színházigazgató, rendező 50. éves pályaünnepére Sárosy Gyula (1816-1861) költő által írt vers, lyukas
13813.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,62
4,74
1875 Vasárnapi Újság 1875. május. 16. XXII. évf. 20. sz., szakadozott lapszélekkel, 305-318 p.
13814.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,31
2,37
1876 Közegészségi lapok, Egészségügyi és életmentési ismeretterjesztő közlöny, III. évf. 28. sz., 1876. febr. 15., a címlapon Deák Ferenc halálhírével, kissé foltos, 12 p.
13815.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,08
3,16
13816.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,56
2,63

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2022 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.