1929 Debreceni Szemle. Tudományos Folyóirat. 1929. január-december, III, teljes évfolyam. Szerk.: Hankiss János, Milleker Rezső. Debrecen, 1929, (Debrecen Sz. Kir. Város-Tiszántúli Ref. Egyházkerület Könyvnyomda-Vállalata-Városi Nyomda-ny.), IV+556 p.+5 t. Félvászon-kötés, bekötött eredeti papírborítókkal, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzővel, kijáró lappal.
1929 Budapesti Hírlap 18 számának kolligátuma a benne lévő érdekesebb cikkekből, nem teljes számok, rajtuk ceruzás jegyzetekkel, aláhúzásokkal. Közte: új lengyel kormány, kormányzó névnapja, Rákosi Jenő ravatalánál, Ferencz József emlékezete, gazdasági kisantant...stb. c. írásokkal is.
1930 A Falu Országos Földmíves Szövetség alapszabályai. 1930. szept. Bp., 1930., Falu Országos Földmíves Szövetség alapszabályai, 6 sztl. lev. + 1930 A Falu 1930. szept., XI. évf. 9. száma, kissé szakadt borítóval.
1930 Az Est hármaskönyve I-III. köt. (I. köt.: A férfi, II. köt.: A nő, III. köt.: A gyermek.) Kopott, foltos papírkötésekben, sérült, szétszakadt kartontokkal, a nő fordított kötéssel, a gyermek első lapja hiányzik és gerince sérült. + 1926-1927 Az Est hármaskönyvének 1-1 száma, kopott papírkötésekben, kissé szakadt borítókkal, az 1927-es borítója részben elvált a borítótól>