Nyomtatványok

Tételek száma: 327

13902.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1929 Budapesti Hírlap 18 számának kolligátuma a benne lévő érdekesebb cikkekből, nem teljes számok, rajtuk ceruzás jegyzetekkel, aláhúzásokkal. Közte: új lengyel kormány, kormányzó névnapja, Rákosi Jenő ravatalánál, Ferencz József emlékezete, gazdasági kisantant...stb. c. írásokkal is.
13903.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1930 A csiperke (champignon) tenyésztése, Magyar Magtenyésztési Rt. kiadványa, Bp., Légrády Testvérek, 8 p., kissé foltos, tűzött papírkötés
13904.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1930 76 db várost ábrázoló és bemutató cigarettakártya, közte több elcsatolt város
13905.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1930 A Falu Országos Földmíves Szövetség alapszabályai. 1930. szept. Bp., 1930., Falu Országos Földmíves Szövetség alapszabályai, 6 sztl. lev. + 1930 A Falu 1930. szept., XI. évf. 9. száma, kissé szakadt borítóval.
13906.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1930 a Magyar Építőművészet 30. évf. 1-12. lapszáma, érdekes írásokkal, jó állapotban
13907.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13908.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
cca 1930 Unghváry László Faiskola, Szőlő- és Borgazdasági Rt. kertészteinek árjegyzéke. 1930 ősz - 1931 tavasz. Cegléd-Budapest-Herény-Alsóhernád.Bp., 1930., Tolnai-ny., 48 p. Kiadói papírkötés, foltos, kopott borítóval, hajtásnyommal.
13909.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
11
cca 1930-1940 Esztergomi Borászati Egylet Rt. fejléces levélpapírja
13910.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1930 Az Est hármaskönyve I-III. köt. (I. köt.: A férfi, II. köt.: A nő, III. köt.: A gyermek.) Kopott, foltos papírkötésekben, sérült, szétszakadt kartontokkal, a nő fordított kötéssel, a gyermek első lapja hiányzik és gerince sérült. + 1926-1927 Az Est hármaskönyvének 1-1 száma, kopott papírkötésekben, kissé szakadt borítókkal, az 1927-es borítója részben elvált a borítótól>
13911.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1930 Bp., Nátáhán Géza Vas- és rézbútorok, gyerekkocsi, stb. kereskedésének illusztrált árkatalógusa, 12p
13912.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
cca 1930 Magyar történelem gyűjtőképeken, Lanolin szappan reklámjával
13913.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft