Szociológiai Könyvtár 3 kötete:
Kropotkin Péter: A kölcsönös segítség mint természettörvény. Ford.: Madzsar József.;
Edward Westermarck: Az emberi házasság története. Ford.: Harkányiné Weiser Ella.;
Félix le Dantec: A biológiai filozófia elemei. Ford.: Lorenc Viktor. Bp., 1908-1910,Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, változó állapotban, közte kopott borítók és foltos is.