Könyvek: Társadalomtudomány

Tételek száma: 25

Nietzsche, Friedrich: Korszerűtlen elmélkedések. Történelem és élet, Schopenhauer, mint nevelő, Wagner Richard Bayreuthben. Ford.: Miklós Jenő és Wildner Ödön. Wildner Ödön bevezetésével. Bp., 1921., Révai. Első kiadás. Átkötött modern kemény-kötés, jó állapotban.
17209.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Németh Gyula: Akadémiánk és a keleti filozófia. Bp., 1928, MTA, 18 p. Kiadói papírkötés.
17210.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Aurelius Augustinus: Vallomások. Ford. és a jegyzeteket írta: Városi István. Redl Károly utószavával. Etikai gondolkodók. Bp., 1982., Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17211.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Szociológiai Könyvtár 3 kötete:  Kropotkin Péter: A kölcsönös segítség mint természettörvény. Ford.: Madzsar József.;  Edward Westermarck: Az emberi házasság története. Ford.: Harkányiné Weiser Ella.; Félix le Dantec: A biológiai filozófia elemei. Ford.: Lorenc Viktor. Bp., 1908-1910,Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, változó állapotban, közte kopott borítók és foltos is.
17212.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Társadalomtudományi Könyvtár 3 kötete:  Menger Antal: Uj erkölcstan. Ford.: Ormós Ede. Somló Bódog bevezetőjével.; Magnaud, a jó bíró. Összegyűjtötte és magyarázatokkal ellátta: Leyret Henrik. Ford.: Sándor Aladár.; Lester F. Ward: A haladás lelki tényezői. Ford.: Dienes Valéria. Bp., 1907-19088, Grill Károly. Korabeli egészvászon-kötésben, változó állapotban, nagyrészt kissé kopott borítókkal, két borító foltos.
17213.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
17214.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Rüdiger Safranski: Schopenhauer és a filozófia tomboló évei. Bp., 1996., Európa. Kiadói papírkötésben.
17215.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
17216.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17217.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
17218.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Módy György-Balassa Iván-Ujvári Zoltán:Néprajzi Tanulmányok Dankó Imre tiszteletére. Debrecen,1982,Alföldi Nyomda,papírkötéses,kissé kopottas állapotban.
17219.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
17220.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft