Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom

Tételek száma: 41

Biancaneve e i Sette Nani. Stori completa e illustrazioni di Walt Disney. Milano,1940., Ed. Walt Disney Mondadori, 78+2 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült, javított gerinccel, egy-két lapon szakadással.
17329.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Füzesi Zsuzsa: Mondókáskönyv. 5. Erdélyi gyűjtésből vál. és rajzolta: - -. Bp., 2003., Urbis. Kiadói kartonált papírkötés, a borító egyik sarkán kis sérüléssel. + Grimm: Hamupipőke. Rónai György fordítása nyomán. Füzesi Zsuzsa rajzaival. én., 2004., Black&White. Kiadói kartonált papírkötés.
17330.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Adolf Holst: Allerliebster Plunder. Kinderlieder. Paul Hen illusztrációival. Nünrberg,é.n.,E. Nister. Német nyelven. Színes illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, laza kötéssel.
17331.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Frida Schanz, Kinderlust. Ein Jahrbuch für Knaben und Mädchen von acht bis zwölf Jähren. Hrsg.: - -.Vierzehnter Jahrgang. Bielefeld-Leipzig,é.n.,Velhagen &Klasing. Német nyelven. Fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítókkal, hiányzó elülső szennylappal, pár lap részben kijár, sérült, egy lap kijár, kissé laza kötéssel, megviselt állapotban.
17332.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Der Jugendgarten. Eine Festgabe für die deutsche Jugend. Gegründet von Ottilie Wildermuth. Dritter Band. Stuttgart,én.,Gebrüder Kröner, Német nyelven. Fekete-fehér és színes képtáblákkal. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, csak 4 színes képtáblákkal, a kötés részben javított, részben sérült, kijáró lapokkal, hiányzó elülső szennylappal, egy sérült lappal, megviselt állapotban.
17333.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Fülei Sz. Lajos: Otthon. Olvasmányok a serdülő ifjak számára. A szerző által dedikált. Bp.,én.,Krammer Lipót-ny., 124+2 p. Kiadói szecessziós egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kopott, foltos borítóval.
17334.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
1982 Csillagok háborúja. 1. rész. Bp., Ifjúsági Lapkiadó, 32 p. Papírkötésben, foltos borítóval, a rajzokat kiszínezték.
17335.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
14
Wilhelm Busch: Max und Moritz eine Bubengeschichte in sieben Streichen. München,én.,Braun und Schneider. Német nyelven. Kiadói kissé kopott kartonált papírkötésben.
17336.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Egy asszony öt férje. Eszkimó történetek. Ford.: Székely Katalin. Az utószót és a jegyzeteket írta: Boglár Lajos. Népek meséi. Bp., 1957., Európa. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17337.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Fehér virág. Vál., ford. és az utószót írta: Boglár Lajos. Népek meséi. Bp., 1959., Európa. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapélekkel.
17338.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
11
Helene Binder: Plauderstünden. Eine Festgabe zur Unterhaltung und Belehrung. Hrsg.: - -. Nürnberg, én.,Theodor Stroefers Kunstverlag. Fekete-fehér illusztrációkkal. Német nyelven. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval.
17339.

Helene Binder: Plauderstünden. Eine Festgabe zur Unterhaltung und Belehrung. Hrsg.: - -. Nürnberg, én.,Theodor Stroefer's Kunstverlag. Fekete-fehér illusztrációkkal. Német nyelven. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
A hét holló és egyéb mesék. Az ifjúság számára fordította: Lajos bácsi. Bp., (1942), Aczél Testvérek. 80 p. Szövegközi, fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói ezüstözött, illusztrált félvászon-kötés, sérült borítóval, foltos gerinccel, ajándékozási bejegyzéssel, helyenként kissé foltos lapokkal, részben szétvált kötéssel, a lapok egy része kijár.
17340.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft