Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom

Tételek száma: 41

Stevenson: A fekete nyíl. Elbeszélés a fehér rózsa és a piros rózsa harcaiból. Ford.: Házsongárdy Gábor. Bp., én., Franklin. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült kötéssel.
17353.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Szántó György: A három vaskorona. Népmondák. Bp., 1960, Móra. Reich Károly (1922-1988) rajzaival illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a kötéstáblákon és a szennylapokon kisebb foltokkal, ázásnyomokkal, kissé sérült, ázott kiadói papír védőborítóban, tulajdonosi bejegyzéssel.
17354.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Rózsafiú és Tulipánleány. Kalotaszegi népmesék. Közzétette: Kovács Ágnes. Bp., 1987, Akadémiai Kiadó. 254 p. Killer Marcella illusztrációival. Kiadói kartonált papírkötés, intézményi bélyegzővel.
17355.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Erős mackó. A finnugor népek meséi, dalai. Válogatta és szerk.: Dornbach Mária. Rékassy Csaba rajzaival. Bp.,1984, Móra. 232+4 p. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval.
17356.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Ágai Ágnes: A titkokat az ujjaimnak mondom el. Irsa Katalin rajzaival. Bp., 1983, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
17357.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17358.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17359.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17360.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17361.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Közlekedéstörténeti olvasókönyv az általános iskolák 1-8. osztálya számára. A városi közlekedés, a vasút, a gépkocsi, a kerékpár, a hajózás, a repülés és az űrhajózás története. Szerk.: Csóti Ferenc. (Bp., 2005), Navitas Kft. Negyedik kiadás. Számos fekete-fehér képpel illusztrálva. Kiadói papírkötés.
17362.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17363.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17364.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft