Metszetek

Tételek száma: 94

cca 1970 F.B. Werner után: Erfurt XVIII. sz. látképe. Nyomat, papír. Erfurti Christensen cég ajándékozási soraival a Sasad Szövetkezet részére, 1971-ból. Lap széle foltos. Üvegezett fa keretben. 35x99 cm
10681.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
4 db régi metszet és egy jelzés nélküli rajz vegyes állapotban 30x20cm
10682.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1846 Lubellei és kisfaludi Lipthay Sándor (1793-1870) bölcseleti és jogi doktor, császári és királyi udvari tanácsos és ügyvéd kőnyomatos arcképe. Barabás Miklós litográfiája. 34x23 cm
10683.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
25
Zichy Mihály (1827-1906): Erotikus jelenet. Cinkográfia, üvegezett keretben, 13×19 cm
10684.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Angyal kisgyermekkel. Rézmetszet XVIII. sz. vége. Jelzés nélkül, javított szakadással. Üvegezett keretben 36x26 cm
10685.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
cca 1830 Vác acélmetszet. j.n. 11x15 cm
10686.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
III. Ferdinánd magyar király és császár rézmetszetű portréja kartonra kasírozva 13x7 cm
10687.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1800 Francis Drake brit admirális rézmetszetű portréja 15x17 cm
10688.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1800 A Szerémségi barlangok 4 db rézmetszet kartonon 17x15 cm
10689.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
cca1870 Napoleon rotációs fametszet üvegezett keretben 23x13 cm
10690.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
cca1870 Párizsi opera rotációs fametszet üvegezett keretben 18x22 cm
10691.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Hágár Bibliai témájú acélmetszet üvegezett keretben cca 186017x15 cm
10692.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft