Metszetek

Tételek száma: 94

1857 LIris moniteur des Modes divatillusztrációja. Színes acélmetszet, papír. Üvegezett fa keretben. 17,5x24,5 cm.
10767.

1857 L'Iris moniteur des Modes divatillusztrációja. Színes acélmetszet, papír. Üvegezett fa keretben. 17,5x24,5 cm.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Sárdy (Sárdi) István (1846-1901) rajza után: Az országos dalárünnepély Kolozsvárott, 1874. Rotációs fametszet, papír. Lap bal széle kissé sérült. Üvegezett fa keretben. 17,5x23,5 cm.
10768.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Haske Ferenc (1833-1894) rajza után: Országos Gazdasági Egylet gép- és állatkiállítása a Városligetben, 1865. Acélmetszet, papír. Üvegezett fa keretben. 23x17 cm.
10769.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1850-90 Walhalla épülete Regensburgnál. Litográfia, papír, sérült. H. Manz, München kiadása. Dekoratív, üvegezett, kopott fa keretben, 9,5×12,5 cm
10770.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1850-90 Die Befreiungshalle bei Regensburg. Litográfia, papír. Dekoratív, üvegezett fa keretben, 10×13,5 cm
10771.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Alfons Giehsz (1850-1916?) után: Budai szüreti mulatság (Das Winzerfest in Ofen). Rotációs fametszet, papír, jelzés nélkül. Üvegezett, sérült keretben, 23x32 cm
10772.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Kollarz Ferenc rajza után, Schmidl metszése: Az eskütétel a pesti plébánia-téren junius 8. 1867. Fametszet, papír. Jelzett a metszeten. Üvegezett, dekoratív, kissé kopott fa keretben. 23x36 cm
10773.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Görösy Antal (?-?) festménye után: Megadjuk - Kossuth Lajos a Képviselőház ülésén 1848-ben . Színes litográfia, papír, 1850-70 körül. Kopott, kissé foltos. 38,5x58,5 cm Ritka kőnyomat! Üvegezett, kopott fa keretben.
10774.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
cca 1890 Die Pußta (a puszta). Kromolitográfia, papír. Walther, Eduard Bilder zum ersten Anschauungsunterricht III c. könyvéből. Üvegezett fa keretben, 27×36 cm
10775.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
cca 1820-30 Jakob Alt (1789-1872) rajza után, Kunike, Adolf Friedrich (1777-1838) nyomása: Rom a Margit-szigeten (Ungern, Ruine auf der Margaretheninsel). Litográfia, papír, jelzett a litográfián. Lapon apró foltokkal. Üvegezett fa keretben, 25x35 cm
10776.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft