Baranyai (b) András (?-): "Athletics". Szitanyomat, papír, jelzett, sz... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/403/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Baranyai-b-Andras-Athletics-Szitanyomat-papir-jelzett-szamozott-840-uvegezett-~II2483066
2483066
10024
403
30000
Kikiáltási ár:
30 000 Ft 81,08 EUR , 88,24 USD
Leírás: Baranyai (b) András (?-): "Athletics". Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (8/40), üvegezett fa keretben, 40×30 cm
: pelikán_kristóf
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: