55 000 Ft
148,65 EUR, 161,76 USD
Bán Béla (1909-1972): Univerzum. Olaj, farost, jelzett. Fa keretben, 40×30,5 cm / Béla Bán (1909-1972): Universe. Oil on wood fibre, signed. Framed, 40×30,5 cm