Festmények és grafikák

Tételek száma: 416

10000.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Aknay János (1949-): Szentendre (cím nélkül). Computer print, merített papír, jelzett, számozott (18/18). 24x30 cm
10001.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Almády István (?-): Faluszéle. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fa keretben. 60x80 cm
10002.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Almády István (?-): Csendélet. Olaj, farost, jelzett, üvegezett fa keretben. 80x60 cm
10003.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Almády István (?-): Faluvége. Olaj, farost, jelzett, fa keretben. 50x60 cm
10004.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
10005.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
10006.

Kikiáltási ár:
46 000 Ft
124,32
135,29
10007.

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,68
27,94
10008.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10009.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Bajor Ágost (1892-1958): Vár (Dunakanyar?). Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, üvegezett fa keretben, 13×9 cm
10010.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17
10011.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,30
105,88

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft