Bolhapiac

Tételek száma: 717

Fortune Cup (Jövendőmondó, szerencse hozó csésze) 2 db, dekoratív fa dobozban, angol leírással és egy kis zacskó szemes kávéval. Jelzett. Hibátlan. Doboz mérete: 23x16x15cm
11738.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
cca 2000 Danubius rádió Anastacia aranylemez díj. Üvegezett keretben. 28x36 cm
11739.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Antik kovás dulplacsövű pisztoly gyűjtői replikája. Elsüthető 36 cm,
11740.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15
Antik kovás pisztoly gyűjtői replikája. Elsüthető 56 cm
11741.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
20
Fazettált három részes, falra is akasztható, összecsukható dekoratív asztali pipere tükör, krómozott fém keretben, a két szélső ofszet hátoldala hölygekete nyomatokkal díszített, középső tükör sérült, hátoldali támasztó hiányzik, keret kopott, 3x33x24 cm
11742.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Muharos Lajos: Dísz serleg. Réz, fém,. jelzés nélkül. 25 cm
11743.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
KJ jelzéssel: Városrészlet. Intarziás fa falikép, kis karcolásokkal, 34x19 cm + Intarziás, lakkozott fa váza, kis kopásnyomokkal, m: 35 cm
11744.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Kovácsoltvas gyertyatartó figurális, gyertyával, rajta Jézus születése jelenettel, 18 cm
11745.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
2 db régi, állítható fogó
11746.

2 db régi, állítható fogó

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Egy doboznyi vegyes bolhapiac tétel.
11747.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Régi, de működő fúrógép és forrasztópáka
11748.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Régi bakelit ellenállásmérő és híd
11749.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft