6 000 Ft
16,22 EUR, 17,65 USD
Fazettált három részes, falra is akasztható, összecsukható dekoratív asztali pipere tükör, krómozott fém keretben, a két szélső ofszet hátoldala hölygekete nyomatokkal díszített, középső tükör sérült, hátoldali támasztó hiányzik, keret kopott, 3x33x24 cm