Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 245

15060.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Vörös Márton (1900-1993): A szerencsés expedíció. Hans W. Ahlmann kutató útja asz északi jégvilágba. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1934.], Franklin,140+2 p.+20 (kétoldalas fekete-fehér fotók) t.+2 (térképek) t. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal, és két térképpel illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, a borítón kopásnyomokkal.
15061.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
[Chun, Karl (1852-1914)] Chun Károly: Mélytengerek világa. Fordította: Dr. Szilárdy Zoltán. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1902], Lampel R.( Wodianer F. és Fiai), 8+280 p.+14 (fekete-fehér képtáblák) t. + 1 (kihajtható térkép) t. Fekete-fehér szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, a borítón kopásnyomokkal.
15062.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
15063.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
[Scott, Robert Falcon (1868-1912)] Robert F. Scott: Angolok a déli sarkvidéken. Angolból átdolgozta Halász Gyula. Magyar Földrajzi Társaság könyvtára. Bp.,1911, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai. Rt.),(Franklin-ny.), 1 (címkép) t.+299 p.+44 t.(Két kétlapos, egészoldalas fekete-fehér fotók.)+ 1 kihajtható térkép (39x30,5 cm.) Szövegközti fekete-fehér képekkel. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötés, a borítón kopásnyomokkal.
15064.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15065.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
[Lugi Amadeo di Savoia-Aosta, duca degli Abruzzi (1873-1933)] Szavójai Lajos Amádé: Az Észak csillaga.(,,Stella Polare.) Az Északi sarkitengeren 1899-1900. I-II. kötet. Ford.: Dr. Darvai Móric. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1904.], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai. Rt.), 218 p.+14 (fekete-fehér képtáblák) t. +199+1 p.+3 (fekete-fehér képtáblák) t. + 2 (térképek, 1 kétoldalas, 1 kihajtható) t. Szövegközti fekete-fehér fotókkal, és térképekkel illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon kötésben, kopott borítóval, hiányos képtáblákkal.
15066.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Ward Lock & Co-s: London utikönyv. cca 1930. Kihajtható térképekkel, néhány lap foltos, egészvászon kötésben
15067.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Baedeker, Karl: Süddeutschland. Leipzig, 1895, Verlag von Karl Baedeker. Kiadói egészvászon kötés, festett lapszélek, jó állapotban / linen binding, good condition
15068.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15069.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Baedeker, Karl: Belgien und Holland. Leipzig, 1897, Verlag von Karl Baedeker. Kiadói egészvászon kötés, festett lapszélek, jó állapotban / linen binding, good condition
15070.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Rejtett kincsek nyomában. Baranyai népmondagyűjtemény. H.n., é.n., a Baranya Megyei Könyvtár kiadása. Harmadik kiadás. Papírkötésben. Volt könyvtári példány.
15071.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft