Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 245

Boglár Lajos-Ecsedy Csaba-Hegyi Imre: Messzi népek magyar kutatói. I-II. köt. Szerk. és a bevezetést írta: Bodrogi Tibor. Az egyetemes néprajz magyar előfutárai és művelői. A magyar néprajz klasszikusai. Bp., 1978, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15170.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15171.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15172.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Rein Taagepera: A finnugor népek az orosz államban. Europica Varietas. Bp., 2000, Osiris. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. Volt könyvtári példány.
15173.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Jürgen Lotz, Dr. Mathias Schmidt et al.: A világ természeti csodái és kultúrkincsei - Az UNESCO Világöröksége, Délkelet-Európa. Fordította: Martinkovics Katalin. Gazdagon illusztrált. Készült Spanyolországban. Alexandra, 1997.
15174.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Mészáros Gyula: Forradalom és szabadságharc Veszprémben 1956. Tények, dokumentumok, visszaemlékezések. Veszprém, 2001, Művészetek Háza. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
15175.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Emlékkönyv a Székely Nemzeti Múzeum ötvenéves jubileumára. I-II. kötet. Szerk.: Csutak Vilmos. Reprint kiadás. H.n., [1988], Castor és Pollux. 780 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. + Kísérő sorok a reprint kiadvány mellé. 22 p.
15176.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Budapest anno. Fényképfölvételek műteremben és házon kívül. Bp., 1984, Corvina. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, egyik oldalon szakadással, máskülönben jó állapotban.
15177.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Varázslatos Föld körüli utazás. Vulkánok, vízesések, sivatagok. Olaszország, 1996, Readers Digest. Színes képekkel és térképekkel gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
15178.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15179.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15180.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Szacsvay Imre, Szacsvay Péter, Legeza László: Kárpátalja. Bp., 1990, Officina Nova. Színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói vászonkötés, szép állapotban. Kiadói papír védőborító, jó állapotban.
15181.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft