Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 26

A Suba-lyuk barlang. Neandervölgyi ősember a Bükkben. Suba-lyuk Cave. The Neanderthal Man in the Bükk. Szerk.: Baráz Csaba. Eger, 2008, Bükki Nemzeti Park Igazgatóság. 220 p. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17650.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
17651.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
17652.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
17653.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Hédervári Péter: Születő óceánok - haldokló tengerek. A földtudományok forradalma. Univerzum-könyvtár. Bp., 1974., Kossuth. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói nyl-kötés.
17654.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Verworn, Max: Allgemeine Physiologie. Ein Grundriss der Lehre vom Leben. Mit 300 Abbildungen. Jena, 1903, Gustav Fischer. 652 p. Fekete-fehér ábrákkal illusztrálva. Német nyelven. Korabeli aranyozott, bordázott gerincű félbőr-kötés, festett lapélekkel, kissé sérült, kopott borítóval és gerinccel, intézményi bélyegzőkkel.
17655.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17656.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17657.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Bill, Johann Georg: Grundniss der Botanik für Schulen. Wien, 1860. Carl Herold. 320p. Korabeli félvászon kötésben.
17658.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Állatmefigyelések. Összegyűjtötte: Horváth Károly. Bp., én., Singer és Wolfner. Kiadói papírkötésben.
17659.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Vegyes madarakkal kapcsolatos könyvtétel, 3 db:   Havasi Máté: Madarak. Természetbarátok zsebkönyve. Kisújjszállás, 2021, Szalay. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.;   Vargha Béla: Szövőpintyek - díszpintyek. Bp.,1984,Natura. Kiadói papírkötés.;  SIroki Zoltán: Díszmadarak a lakásban. Bp., 1994.,Mezőgazda. Kiadói papírkötés.
17660.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17661.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft