17652.
402. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
4 000 Ft
10,81 EUR, 11,76 USD
Anatomischer Atlas für Studierende und Ärtze unt mitwirklung von Professor Dr. Alois Dalla Rosa. I-III. Bände. Hrsg. von Dr. Carl Toldt. Berlin-Wien, 1918., Urban & Schwarzenberg, VI+2+973 p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, az I. és a III. kötet gerincén sérülésnyommal, a borítókon kis kopásnyomokkal, az I. kötet borítóján kis folttal, az I. kötet fűzése laza, egy-két lapon ceruzás jegyzettel.