Üvegtárgyak Tételek száma: 132
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2459742
11510
401
Glass-objects
Rózsaszín fedeles üveg kínáló. Formába öntött, kézzel festett m: 18 cm 2460466
11511
401
Glass-objects
4 db régi feliratos sörös- szeszes és tintás üveg 2460154
11512
401
Glass-objects
Borostyán szín üveg gyertyatartó. Kis lepattanással m: 14 cm 2460131
11513
401
Glass-objects
Pingvin formájú mécsestartó. Anyagéban színezett, jelzett, kis sérüléssel 13 cm 2460333
11514
401
Glass-objects
Whiskys üveg dugóval formába öntött hibátlan M: 25 cm 2465431
11515
401
Glass-objects
Üveg kosár. Fújt, anyagában színezett, több rétegű, hibátlan m: 16 cm 2465467
11516
401
Glass-objects
6 db Millenium 2000 üveg pohár, kis sérüléssel 16 cm 2461586
11517
401
Glass-objects
Kis méretű üveg elefánt, javított, m: 8 cm 2455707
11518
401
Glass-objects
4 db patikaüveg, dugó hiány, apró sérülésekkel. m:8 és 13 cm között. 2459533
11519
401
Glass-objects
Dekoratív üveg hamutál, színes, irizáló hatású/ezüstszínű, kopásnyomokkal, d: 11,5 cm 2459491
11520
401
Glass-objects
2 db Hazai Likőr, Rum és Szeszgyár Bp. likőrös üveg, kisebb kopásnyomokkal, karcolásokkal, m: 13 cm 2459498
11521
401
Glass-objects
4 db különféle emlékpohár (festett, gravírozott, matricás), kisebb kopásnyomokkal, apró csorbákkal, m: 8 cm - 15 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft