Pingvin formájú mécsestartó. Anyagéban színezett, jelzett, kis sérülés... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/401/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Uvegtargyak~500007/Pingvin-formaju-mecsestarto-Anyageban-szinezett-jelzett-kis-serulessel-13-cm~II2460131
2460131
11513
401
Glass-objects
Leírás: Pingvin formájú mécsestartó. Anyagéban színezett, jelzett, kis sérüléssel 13 cm
: karap_norbert