Üvegtárgyak Tételek száma: 132
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2416247
11498
401
Glass-objects
Zöld üveg kancsó 4 pohárral. Formába öntött, anyagában színezett, hibátlan. Kancsó: 14 cm 2380313
11499
401
Glass-objects
2 db csatos üveg. Margitszigeti kristály víz + felirat nélküli 2403643
11500
401
Glass-objects
Vörös ólomkristály váza. Többrétegű, metszett, egy minimális lepattanással. 16 cm 2306641
11501
401
Glass-objects
Üveg vitorláshal, apró csorbával, m: 10 cm 2306673
11502
401
Glass-objects
Színes üveg füles kosárka, anyagában színezett, jelzés nélkül, az egyik füle alatt sérüléssel, lapattanással, m: 18 cm 2416691
11503
401
Glass-objects
Muranoi virág alakú üvegdísz, anyagában színezett, matricával jelzett, kis kopásnyomokkal, 15x11,5x13 cm 2351864
11504
401
Glass-objects
Anyagában színezett vörös üvegcsizma dísz, hibátlan, 15x9,5 cm 2335325
11505
401
Glass-objects
2 db kék üveg kínáló. Formába öntött, hibátlan. d: 7,5 cm, 10 cm 2270383
11506
401
Glass-objects
Budafoki borpalackozó vállalat feliratú üveg, kopásokkal az alján, m: 28 cm 2407511
11507
401
Glass-objects
Üveg oroszlán és süni figura, kis kopásnyomokkal, h: 5,5 és 10,5 cm 2417477
11508
401
Glass-objects
3 db üveg elefánt, egyik agyara sérült, m: 4 és 5 cm közötti méretben 2459540
11509
401
Glass-objects
Üveg váza. Száldíszítéssel, kézzel festett 27 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft