Wawel és Wallendorf porcelán cukortartók, 2 db. Matricás, jelzett, min... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/401/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Wawel-es-Wallendorf-porcelan-cukortartok-2-db-Matricas-jelzett-minimalis-kopassal-m-14-c~II2460822
2460822
11383
401
Kikiáltási ár:
1 200 Ft 3,24 EUR , 3,53 USD
Leírás: Wawel és Wallendorf porcelán cukortartók, 2 db. Matricás, jelzett, minimális kopással, m: 14 cm, 11 cm
: karap_norbert