Réti Mátyás (1922-2002): Virágok. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán au... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/401/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Reti-Matyas-1922-2002-Viragok-Olaj-farost-jelzett-Hatoldalan-autograf-felirattal-Deko~II2462130
2462130
10210
401
Leírás: Réti Mátyás (1922-2002): Virágok. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fa keretben, 14×10 cm
: pelikán_kristóf