Remsey Jenő (1885-1970): Kertek alján. Rézkarc, papír, jelzett, karton... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/401/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Remsey-Jeno-1885-1970-Kertek-aljan-Rezkarc-papir-jelzett-kartonra-kasirozva-lap-szele-~II2466572
2466572
10209
401
Leírás: Remsey Jenő (1885-1970): Kertek alján. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, lap széle foltos, 19×29,5 cm
: karap_norbert