Festmények és grafikák Tételek száma: 292
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2347186
10256
401
Szuromi Imre (1948-): Figyelmeztetés, 1995. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 4/30. Üvegezett fa keretben, 20×45,5 cm. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására. 2347309
10257
401
15000
Takács Klára (1947-): Sivatag, 1995. Vegyes technika, farost, jelzett. 80×60 cm. Üvegezett fa keretben. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Reprodukálva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997, katalógus 34. o.. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására. 2370993
10258
401
70000
Tallós Ilona (1918-1991): Balatoni fények. Olaj, vászon, jelzett. Fa keretben, 60×80 cm / Ilona Tallós (1918-1991): Lights at Lake Balaton. Oil on canvas, signed. Framed, 60×80 cm 2431761
10259
401
Tardi Kovács Sándor (1938-2013): Virágzás/IV. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 33,5x52,5 cm. 2459548
10260
401
Tassy Béla (1942-): Jézus születése 1985. Rézkarc, papír, jelzett 22x15 cm 2450941
10261
401
Tavaszy Noémi (1927-2018): Hommage á Bartók, 1981. Linómetszet, papír, jelzett és datált, lap alján autográf felirattal, lap bal oldalán törésnyommal, 38×13,5 cm 2466095
10262
401
Timár József (1940-): Part mentén. Olaj, farost, jelzett, a hátoldalán autográf felirattal és Szőnyi István Alkotóközösség címkéjével, fa keretben, 35x50 cm 2449079
10263
401
19000
Topor András (1944-1997): Női akt, 1987. Pasztell, papír, jelzett. Üvegezett, kopott fa keretben, 46×62 cm 2465819
10264
401
40000
Tóth Ernő (1949- ): A festő, 2006. Olaj, merített papír, jelzett. Dekoratív üvegezett fa keretben, 28×20 cm 2461836
10265
401
15000
Tóth Ernő (1949-): Nagy falat, 1982. Linómetszet, papír. Jelzett. Számozott (10/5). Lap alján autográf felirattal. Üvegezett fa keretben. 34x49 cm 2460178
10266
401
Tóth Rozália (1946-2015): Zúzmarás. Olaj, farost, jelzett, sérült, 40x80cm 2460179
10267
401
14000
Tóth Rozália (1946-2015): Pipacsok. Olaj, farost, jelzett, 50x70cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft