Porcelán Tételek száma: 298
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2419152
11174
400
Herendi virágmintás áttört tál, kézzel festett, jelzett, kis mázhibával, 35x22x8 cm 2417438
11175
400
Herendi népi mintás porcelán dobozka, kézzel festett, jelzett, d: 7,5 cm 2420618
11176
400
Herendi porcelán rózsa, kézzel festett, jelzett, levél végén kis hiánnyal, 7,5x7x4 cm 2458169
11177
400
Herendi Eton mintás porcelán lapos tányér. Kézzel festett, jelzett,kopásnyomokkald: 28 cm 2458156
11178
400
Herendi zöld virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, alján mázrepedésekkel m: 14 cm, d: 14 cm 2390452
11179
400
Herendi porcelán kiöntő, a tetején rózsával díszített, fehér mázas, jelzés nélkül, a rózsán apró töréssel, m: 26 cm 2448873
11180
400
Herendi porcelán rózsa 2db. Kézzel festett, jelzett, minimális mázhibával és lepattanással. 7x5 cm és 14,5x8cm 2429975
11181
400
Herendi virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 19 cm 2423906
11182
400
Herendi zöld virág mintás porcelán csésze két füllel és aljjal, kézzel festett, jelzett az az aljon (Herend mélynyomás), apró kopásnyomokkal, m: 5,5 cm, d: 10 cm 2448876
11183
400
Herendi porcelán rózsa. Kézzel festett, jelzett, minimális mázhibával és lepattanással. 7x5 cm 2451587
11184
400
Herendi rózsa, jelzett, sérült. 7x7x5cm 2417434
11185
400
Herendi petrezselyemmintás porcelán karmos kaspó, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 10 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft