Porcelán Tételek száma: 298
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2451504
11186
400
Herendi tétel 3db, (Petrezselyem mintás tálka d:16cm (ragasztott), váza m: 12cm, gyufa tartó m:5cm), Jelzett, kopott. 2448604
11187
400
Herendi hecsedli mintás ovális porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, kopott, d: 13 cm 2450293
11189
400
50000
Zsolnay pillangó mintás 12 személyes mokkás készlet. Kézzel festett, jelzett, nagy része hibátlan. Pár csésze kopott. 2048588
11190
400
50000
cca 1890 Zsolnay porcelán lámpa Moderateur olajégővel Dietmar réz égőfejjel, kézzel festett reneszánsz páros portrés, kopott festéssel, jelzett, pótolt burával, m: 52 cm (71 cm) 2446738
11192
400
80000
Zsolnay búzavirág mintás 6 személyes mokkás készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, eredeti dísztobozban, soha nem használt. 2411181
11193
400
36000
Zsolnay búzavirág mintás teás készlet. Kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel. Hat személyes 2419221
11194
400
32000
Zsolnay mitológiai jelenettel díszített, irizáló porcelán teáskészlet, 6 személyes, kanna, kiöntő, cukortartó, 6 db csésze aljjal. Matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, néhány kisebb mázrepedéssel. 2448169
11195
400
28000
Zsolnay eozin mázas jegesmedve. 1930 körüli hárompajzsos Zsolnay márkajelzés. Porcelánfajansz. Hibátlan állapotban, gyönyörű eozin mázzal. 14 x 8 x 11 cm. 2391700
11196
400
36000
Zsolnay porcelán mokkás készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában, egy csészealj hiányzik 2453889
11197
400
Zsolnay modern tulipán váza, eozin mázas, jelzett, kis kopásnyomokkal, mázrepedésekkel, m: 20 cm 2450292
11198
400
Zsolnay virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m:26 cm 2451440
11199
400
Zsolnay kislány kosárral, pajzspecsétes jelzéssel, apró kopások, eozin mázas, m:8 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft