Porcelán Tételek száma: 298
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2446987
11162
400
Herendi paraszt figura, tervezte: Csapváry Károly, festetlen mázas porcelán, jelzett, hibátlan szép darab m: 33cm 2346588
11163
400
Herendi porcelán fehér mázas és biszkvit Beethoven büszt, jelzett, hibátlan, m: 21 cm 2450937
11164
400
15000
Herendi 1942 porcelán turul, kézzel festett, jelzett, jobb szárnyai és a kard nyele restauráltak, m: 33 cm 2431040
11165
400
Herendi csizmadia inas, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 13 cm 2453866
11166
400
Herendi figurális bonbonniere, Jelzett, sérült. m: 15cm 2448960
11167
400
Herendi porcelán őzike és nyuszi, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 8 cm és 10 cm 2447014
11168
400
Herendi porcelán Déryné, kézzel festett, jelzett, sérült, javított m: 22 cm 2451591
11169
400
Herendi porcelán nyuszi, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 10 cm 2458125
11170
400
Herendi Bartók mellszobor, fehér mázas, jelzett, Erdély D. hibátlan, m:30 cm 2420664
11171
400
50000
Herendi virágmintás, rózsás mokkás készlet, 6 személyes, cukortartó, kanna, kiöntő, 6 db csésze aljjal. Kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, az egyik rózsán kis lepattanással. 2450675
11172
400
28000
Herendi Rotschild mintás lámpa, Kézzel festett, jelzett, hibátlan, szép állapotú ernyővel. 37 cm 2421102
11173
400
Herendi dombornyomott virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. 15 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft