Porcelán Tételek száma: 298
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2451481
11150
400
Herendi Viktória mintás bonbonier, kézzel festett, jelzett, kis kopással,7,5x5x4,5 cm 2451477
11151
400
Herendi Viktória mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 15x8,5 cm 2448617
11152
400
Herendi Viktória mintás tálka, porcelán, jelzett, hibátlan, d: 11.5 cm 2454797
11153
400
Herendi Viktória mintás füles tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopással. 12x8,5 cm 2451402
11154
400
Herendi Viktória mintás tálkák (3db), kézzel festett, jelzett, kopott, 11×9 cm, 9,57,5 cm, 7,5×6 cm 2453415
11155
400
80000
Herendi fehér, aranyozott szélű, hiányos étkészlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan, különböző méretben. 2424825
11156
400
Herendi zöld Appponyi mintás kínáló tál Fortuna Restaurant egyedi festéssel. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 25 cm 2451452
11157
400
Herendi porcelán, öblös felfelé szűkülő forma, Apponyi purpur díszítéssel. Jelzett, hibátlan.
m: 20 cm 2448598
11158
400
Herendi Apponyi mintás fonott kosár. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 13 cm 2365473
11159
400
40000
Szilágyi Nagy István (1900-1954): Herendi porcelán Kleopátra a kígyóval, kézzel festett, jelzett a talapzaton (Szilágyi Nagy István) és az alján (Herend), a fenekén mázhibával, m: 26 cm 2421095
11160
400
Herendi táncoló matyó legény porcelán figura, népies motívumokkal, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 18 cm 2338216
11161
400
Herendi porcelán Ludas Matyi, gazdagon dízsített magyaros mintával. Kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 21,5 cm, h: 26 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft