Herendi porcelán Ludas Matyi, gazdagon dízsített magyaros mintával. Ké... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/400/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500002/Herendi-porcelan-Ludas-Matyi-gazdagon-dizsitett-magyaros-mintaval-Kezzel-festett-jelzett-ap~II2338216
2338216
11161
400
Kikiáltási ár:
20 000 Ft 53,05 EUR , 57,14 USD
Leírás: Herendi porcelán Ludas Matyi, gazdagon dízsített magyaros mintával. Kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 21,5 cm, h: 26 cm
: karap_norbert