12763.
400. Lezárult gyorsárverés
Történelmi dokumentumok, kéziratok, érdekességek
40 000 Ft
108,11 EUR, 117,65 USD
cca 1920-40 Szüle család címere "Insignis nobilitatis familiae de Szüle" felirattal, feltehetően Szüle Péter (1886-1944) festőművész munkája. Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben, 27×19,5 cm.