12764.
400. Lezárult gyorsárverés
Történelmi dokumentumok, kéziratok, érdekességek
500 Ft
1921 Arad, Vízszerelő mester segédkönyve, benne számos bejegyzéssel, nevekkel, okmánybélyegekkel, kopott félvászon-kötésben, az elülső szennylap kijár, 200 p.