Könyvek: Vallás

Tételek száma: 37

17811.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
17812.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17813.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17814.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17815.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17816.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17817.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Újszövetségi Szentírás a Vulgata szerint. Káldi György S. J. fordítása nyomán, tekintettel az eredeti szövegre. Bp., 1928, Palladis Rt. 319+5 p + 20 t. Egészoldalas fekete-fehér reprodukciókkal illusztrálva. Kiadói dombornyomott, aranyozott egészvászon-kötés, szép állapotban.
17818.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17819.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Assisi Szent Ferenc virágos kertje. Fioretti. Fordította: Kaposy József. [Bp.,1921], Genius, 4+XXXIX+348 p. Az oldalszámozáson belül Végh Gusztáv 16+1(címlap)+1(záródísz) egészoldalas fametszetű illusztrációjával. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal, a gerincen kis sérüléssel, foltos lapokkal, ajándékozási címkével.
17820.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
A protestantizmus Magyarországon. I-II. rész. (Egy kötetben.) Történeti és helyzetrajz. I. rész.: S. Szabó József: A protestantizmus Magyarországon. II. rész.: Baltazár Dezső-Czeglédy Emánuel et alii: A protestáns szellem hivatása a magyar nemzet életben. Sajtó alá rendezte: Vida Gyula. Bp.,1928, Bethlen Gábor Szövetség. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
17821.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Schöberl, X. F.: A katholikus hitoktatás kézikönyve. I-.III. köt. Ford.: Tóthfalussy Béla. Bp., 1891, Hunyadi Mátyás Intézet. Korabeli kopott aranyozott egészvászon-kötés, sérült gerinccel, kijáró hátsó szennylappal, bekötött borítókkal.
17822.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft