Könyvek: Vallás

Tételek száma: 37

17823.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
P. König Kelemen: A keresztény egyházak egysége. Különös tekintettel a németországi protestantizmusra. Gyöngyös, 1942. Kiadói papírkötés, szakadt papírborítóval, kissé kopottas állapotban.
17824.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Keresztyén énekeskönyv. Bp., 1943, Hornyánszky. Kiadói műbőr kötés, színezett lapszélek, tékában, kötése foltos.
17825.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17826.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
A budapest-újlaki róm. kath. egyház évkönyvei. I. 1926. Bp.,(1926), Held-ny. Átkötött kopott félvászon-kötés.
17827.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Uray Sándor: Kiáltásom halld meg Isten! Debrecen, 1914, Hoffmann és Kronovitz. Kiadói papírkötésben, koszos.
17828.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,35
1,47
Leichenliederbuch für christisch evang. Gemeinden Augsb Consession. Pécs, 1911. Taizs. Kiadói dombornyomott, jelzett egészvászon kötésben.
17829.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17830.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Tárkányi Béla: Hajadonok őrangyala. Katholikus imakönyv. Pest, [1872], Heckenast Gusztáv. 304 p. Fekete-fehér, acélmetszetű táblákkal illusztrálva. A könyvet díszítő metszetek Brockhaus F.A.-nál, Lipcsében készültek. Korabeli aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, az utolsó lapok ragasztottak.
17831.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Farkas Pál: A buddhizmus ethikája. A negyedik nemes igazság alapján. Vallástörténeti tanulmány. Theologiai Tanulmányok 23. szám. Debrecen, 1932, szerzői magánkiadás. 90 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, az eredeti papírkötés elülső borítóját a borítóra kasírozták.
17832.

Farkas Pál: A buddhizmus ethikája. A "negyedik nemes igazság" alapján. Vallástörténeti tanulmány. Theologiai Tanulmányok 23. szám. Debrecen, 1932, szerzői magánkiadás. 90 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, az eredeti papírkötés elülső borítóját a borítóra kasírozták.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17833.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17835.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft