Szentiványi Jenő: A kőbaltás ember. Sebők Imre rajzaival. Bp., [1939], Magyar Könyvbarátok/Kir. M. Egyetemi Nyomda. 229 p. Fekete-fehér szövegközi illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, néhány lapon sérült lapszélekkel.
Gyöngyi Izsó: Színész egy félszázadon át. Bp., [1921], Hajnal. 219 p. Könyvkötői félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, néhány lapon kissé sérült lapszélekkel.
Mikszáth Kálmán: Nagyságos Katánghy Menyhért képviselő úr viszontagságos élete, kalandjai, szerencséje és művei. Bp., 1903, Révai. 288 p. Harmadik kiadás. Kiadói gazdagon illusztrált, festett egészvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
Juristowski Miklós: Mesél az ablak. Bp., [1934], Klein S. (Jupiter-ny.). 112 p. Tibai Takács Jenő (1846-1943) címlaprajzával. Egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Karinthy Frigyes: Így írtok ti. Propaganda kiadás. Bp.,én., Athenaeum, 373 p. Átkötött egyedi aranyozott álbordás gerincű félbőr-kötés, a gerincen fekete címkével, aranyozott felirattal, foltos lapokkal.
Babits Mihály: Az istenek halnak, az ember él. Versek. Első kiadás.; Oedipus király és egyéb műfordítások. Első kiadás. [Egybekötve.] Bp.,[1929-1931], Athenaeum, 61+3; 246+1 p. Átkötött egyedi aranyozott álbordás gerincű félbőr-kötés, a gerincen fekete címkével, aranyozott felirattal, jó állapotban.
1937 Panoráma. A Nemzeti Újság ajándékkönyve. Szerk.: Tóth László. Bp., 1937, Panoráma. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, a hátsó borítón gyűrődéssel, kopásnyomokkal.
Horner Jakab: Melyik volt előbb: a tyúk vagy a tojás? (Beszélgetés egy kételkedővel.) Angolból fordítá. Bp.,1903., Londoni Vallásos Iratokat Terjesztő Társulat. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötés, kissé foltos lapokkal.