1 800 Ft
25
Mikszáth Kálmán: Nagyságos Katánghy Menyhért képviselő úr viszontagságos élete, kalandjai, szerencséje és művei. Bp., 1903, Révai. 288 p. Harmadik kiadás. Kiadói gazdagon illusztrált, festett egészvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.