1 600 Ft
4,32 EUR, 4,71 USD
Régészeti barangolások Magyarországon. Szerk.: Szombathy Viktor. Írták: Bakay Kornél, Dienes István és mások. Bp., 1978, Panoráma. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült papír védőborítóban. Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus, a könyv egyik írójának és fiának ajándékozási soraival édesanyja számára.