Eckhart Ferenc: Magyarország története. Bp., 1935, Káldor Könyvkiadóvá... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/399/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Tortenelem~1500004/Eckhart-Ferenc-Magyarorszag-tortenete-Bp-1935-Kaldor-Konyvkiadovallalat-Kiadoi-egeszv~II2438902
2438902
15821
399
Books: History
Kikiáltási ár:
1 000 Ft 2,70 EUR , 2,94 USD
Leírás: Eckhart Ferenc: Magyarország története. Bp., 1935, Káldor Könyvkiadóvállalat. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
: pelikán_kristóf