Könyvek: Történelem

Tételek száma: 244

1997 József Nádor Pest-Budán emlékkiállítás katalógusa képekkel 123p. 1997 szeptember - 1998 február. Bp, 1997, Budapesti Történeti Múzeum. Papírkötésben, szép állapotban.
15731.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Moldova György: Kádár János 1-2. Bp., 2006, Urbis. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
15732.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
A 20. század évről évre. A világ és Magyarország száz éve. 2850 esemény, 3200 személyiség, 1150 kép. Szerk.: Reviczky Béla. H.n., 2000, Athenaeum. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrálva. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóban, szép állapotban.
15733.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Kiszely Gábor: A szabadkőművesség. História, titkok, szertartások. Bp., 1999, Korona Kiadó. Kiadói kartonált kötés, kissé karcos, egyébként jó állapotban.
15734.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Habsburg Történeti Intézet./ Institute of Habsburg History. Bp, 2005, Habsburg-kori Kutatások Közalapítvány - Habsburg Történeti Intézet. Kiadói kartonált papírkötésben, szép állapotban. Magyar és angol nyelven.
15735.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15736.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15737.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15738.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Kardos Sándor-Jávor István-Kováts Albert-Kenedi János-Pető Iván-Vági Gábor: Hol zsarnokság van, ott zsarnokság van hn., 1989, Héttorony. Gazdag fekete-fehér képanyaggal. Kiadói kissé kopott papírkötés.
15739.

Kardos Sándor-Jávor István-Kováts Albert-Kenedi János-Pető Iván-Vági Gábor: "Hol zsarnokság van, ott zsarnokság van" hn., 1989, Héttorony. Gazdag fekete-fehér képanyaggal. Kiadói kissé kopott papírkötés.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
A nagybirtokos arisztokrácia ellenforradalmi szerepe 1848-49-ben. II. kötet. Iratok .1848. március 15.- 1949. március 4. Összegyűjtötte és szerkesztette: Andics Erzsébet. Bp, 1952, Akadémiai Kiadó. Félvászon kötésben, karcos, megviselt állapotban.
15740.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15741.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Bibliotheca Corviniana. A Corvina könyvtár története. Szerk.: Csapodi Csaba, Csapodiné Gárdonyi Klára. Bp., 1981, Magyar Helikon/Corvina. Számos egészoldalas képpel illusztrálva. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, kopott papír védőborítóban, egyébként jó állapotban.
15742.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft