16566.
399. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Militária - Katonaság
3 000 Ft
9
H. Schmid: Taktisches Handbuch. Mit zahlreichen Tafeln und Figuren im Texte. 11. Auflage. Wien, 1913, Selbstverlag Hugo Schmid. 510 p. Katonai taktikai kézikönyv német nyelven, számos fekete-fehér illusztrációval, kihajtható mellékletekkel. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval, helyenként foltos lapokkal, az első lap kijár.