Könyvek: Idegen nyelvű könyvek Tételek száma: 17
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2434565
17399
399
Books: Other languages
Linguaphone Nihongo Kosu japán nyelvtanfolyam, füzetek és lemezek, mappában. 2446135
17400
399
Books: Other languages
Edmond Locard: Policiers de roman et policiers de laboratoire. Paris, 1924. Payot. Laza félvászon kötésben 2445919
17401
399
Books: Other languages
Élite de Poesies fugitives. London, 1769. 269p. Korabeli, sérült egészbőr kötésben / in damaged leather binding 2441205
17402
399
Books: Other languages
P. G. Wodehouse: The Week-End Wodehouse. New York,1940,Garden City Publishing. Angol nyelven. Kiadói kopott, foltos borítóval, laza, kissé sérült kötéssel. 2445800
17403
399
Books: Other languages
Mitscherlichii, Christ, Guil.: Lectiones In Catullum Et Propertium. Gottingae, 1786. Brose. 166 + 6 p. Fűzve, sérült korabeli papírborítóval. 2406073
17404
399
Books: Other languages
Charles Selby: Maximus and speciments of William Muggins, London, 1846. Routledge. Javított egészvászon kötésben / in restored linen binding. 2337281
17405
399
Books: Other languages
Bazyli Kihan: Port of Gdansk. Poznan, é.n. Wydawnictwo Artystyczno Graficzne. Kiadói papír kötésben, angol nyelven. 2445787
17406
399
Books: Other languages
Eine Holzschnittfolge von f- Mayer-Becht zu Miguel de Cervantes Don Quijote. Leoben 1947. Kiadói papírkötésben, kis szakadással 2442667
17407
399
Books: Other languages
Vegyes német nyelvű könyvtétel, 4 db. W. Shakespeare: Der Sturm. Universal Bibliothek 4217. Leipzing, é.n., Reclam. Papírkötésben, kissé megviselt borítóval, vágatlan példány. + William Shakespeare: Diel Lärm um Nichts. Universal Bibliothek 3727. Leipzing, é.n., Reclam. Papírkötésben, kissé megviselt borítóval, vágatlan példány. + William Shakespeare: Maß für Maß. Universal Bibliothek 4523. Leipzing, é.n., Reclam. Papírkötésben, kissé megviselt borítóval, vágatlan példány. + Goethe: Werther's Leiden. Universal Bibliothek 4217. Leipzing, é.n., Reclam. Papírkötésben, kissé megviselt borítóval. 2444919
17408
399
Books: Other languages
Heimburg, Wilhelmine: Ihr einziger Bruder. Leipzig, Gebhardt's Verlag. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban / linen binding, good condition 2299138
17409
399
Books: Other languages
H Büssing: Mensch Werk Erbe. Göttingen, 1986, Vandenhoeck & Rupecht ,egészvászon-kötés védőborítóban, jó állapotban. 2433505
17410
399
Books: Other languages
Jan Durdík-Miroslav Mudra-Miroslav Sáda: Alte Handfeuerwaffen (Régi kézifegyverek) 1977 Prága, német nyelvű,színes és fekete-fehér fotókkal, ábrákkal gazdagon illusztrálva. Egész vászon kötés, jó állapotú borítóval. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft