Könyvek: Idegen nyelvű könyvek Tételek száma: 17
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2434919
17411
399
Books: Other languages
Richards, Jeffrey: Visions of Yesterday. London, Book Club Edition. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban. 2415643
17412
399
Books: Other languages
Mototechna 1949-1979. Illusztrált. Csehszlovák kiadás, 1979. Kiadói egészvászon kötésben, hátul foltos borítóval. 2385206
17413
399
Books: Other languages
Schillers Sämmtliche Werke 1-12. (4 kötetben.) Leipzig, én., Philipp Recalm. Német nyelven. Kiadói festett egészvászon-kötés, kopott borítóval. 2406636
17414
399
Books: Other languages
Orosz-mongol szótár I-II- 1967. Egészvászon kötésben 2406641
17415
399
Books: Other languages
Mongol-Orosz szótár 1957. Egészvászon kötésben Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft