Vécsey Sándor költeményei. Kiadta: Jókai Mór. Pest, 1854, Landerer és... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/399/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1500019/Vecsey-Sandor-koltemenyei-Kiadta-Jokai-Mor-Pest-1854-Landerer-es-Heckenast-8plus178-p-Kor~II2443995
2443995
17725
399
Kikiáltási ár:
2 000 Ft 5,41 EUR , 5,88 USD
Leírás: Vécsey Sándor költeményei. Kiadta: Jókai Mór. Pest, 1854, Landerer és Heckenast, 8+178 p. Korabeli kopott félvászon-kötésben, foltos lapokkal.
: bk