Sz. Szabó Sándor: Kárpátok övezte szent föld. Rákospalota, 1933, Szerz... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/399/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1500019/Sz-Szabo-Sandor-Karpatok-ovezte-szent-fold-Rakospalota-1933-Szerzoi-kiadas-Kiadoi-pa~II2435996
2435996
17607
399
Kikiáltási ár:
2 400 Ft 6,49 EUR , 7,06 USD
Leírás: Sz. Szabó Sándor: Kárpátok övezte szent föld. Rákospalota, 1933, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, szétvált kötéssel, intézményi bélyegzőkkel.
: tánczos_gábor