Reid, Mayne: Vilmos a hajósinas. Bp., Révai. Kiadói egészvászon kötés,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/399/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1500019/Reid-Mayne-Vilmos-a-hajosinas-Bp-Revai-Kiadoi-egeszvaszon-kotes-kopott-gerinc-belul-~II2434753
2434753
17727
399
Kikiáltási ár:
1 000 Ft 2,70 EUR , 2,94 USD
Leírás: Reid, Mayne: Vilmos a hajósinas. Bp., Révai. Kiadói egészvászon kötés, kopott gerinc, belül a gerincnél kissé elvált, egyébként jó állapotban.
: nagy_andras
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: