May Károly uti kalandjai. A sivatag úrnője. Bp., é.n. Athenaeum Kiadói... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/399/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1500019/May-Karoly-uti-kalandjai-A-sivatag-urnoje-Bp-en-Athenaeum-Kiadoi-felvaszon-kotesben~II2406097
2406097
17496
399
Leírás: May Károly uti kalandjai. A sivatag úrnője. Bp., é.n. Athenaeum Kiadói félvászon kötésben, laza fűzés, kopott.
: karap_norbert