1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
De Sgardelli Caesar: Igaz történetek a világháborúból, Bp., én., Singer és Wolfner Irodalmi Intézet, Egészvászon-kötés, kopott borítóval, hiányos gerinccel, néhány szakadt lappal, megviselt állapotban.